Výrobca: Buxa
Kód produktu: CE2 Červené
Dostupnosť: Skladom
42,00€

Dostupné možnosti

Tieto dreváky pôsobia blahodarne proti celulitíde, kŕčovým žilám, nadváhe, bolestiam chrbtice, zlepšujú celkovo držanie Vášho tela, uľahčujú dýchanie a zlepšujú prekrvenie. Anatomicky tvarovaná stielka podporuje priečnu a pozdĺžnu klenbu chodidla. Trénované nohy sú základom pre uvoľnený a zdravý krok. Majú tiež možnosť regulácie veľkosti.

Toto najmenšie mobilné fitness štúdio na svete posilňuje svaly a chráni tak Vaše kĺby. Prsty sú aktívne trénované a posilňujú svalovinu v celej časti chodidla. Ortopedicky profilovaná podrážka z lipového dreva je naklonená do zadu o 8-9 °, čo stimuluje pri chôdzi svaly nôh.


Vhodné aj pre alergikov. Sú vyrobené z prírodných materiálov.


Ako anticelulitídna obuv formuje postavu?

Pri chôdzi sú brušné svaly napäté a prípadné faldíky miznú. Pozícia chodidla spôsobuje, že kolená sú vždy mierne prehnuté. To ich odľahčuje a zároveň chráni pred nadmerným prehnutím bedrovej chrbtice. Prsty chodidiel smerujú nahor a päta je znížená. To spôsobuje napätie svalstva nôh a úbytok tukového tkaniva. Postoj s mierne prehnutými kolenami odľahčuje chrbát a vynucuje vzpriamený postoj, čo chráni pred "vypadávaním" platničiek a posilňuje chrbtové svaly. Ťažisko tela sa presúva dopredu. Chrbtica sa preto ocitá vo svojej prirodzenej, vzpriamenej polohe, čo odstraňuje príčiny lordózy. Chráni chrbát a zbavuje ho bolesti. Sedacie svaly sa automaticky napínajú. Svalové tkanivo sa posilňuje. U žien, ktoré nosia topánky s vysokými podpätkami, často dochádza k bolestivému skráteniu lýtkových svalov. Pri nosení anticelulitídnej obuvi smerujú prsty chodidiel nahor, čo lýtkové svalstvo posilňuje. Obeh krvi v nohách je správne stimulovaný a tak chránený pred krvnými zrazeninami a kŕčovými žilami. Šľapky majú špeciálne projektovanú podrážku, ktorá vynucuje správny postoj tým, že znižuje pätu vzhľadom k prstom. Topánky sú dostupné v mnohých módnych farebných odtieňoch a pri ich výrobe je použitá výhradne prírodná koža a drevo. Ponúkame veľkosti od 35 do 41. Pri chôdzi v našich drevákoch sa môžete starať o svoju postavu počas celého dňa.


Ako zistíte Vašu veľkosť: 1. Položte nohu na
papier a obkreslite ceruzkou svoje chodidlo. 2. Zmerajte vzdialenosť medzi najvzdialenejšími bodmi. 3. K nameranej dĺžke pripočítate 3 mm. 4. Určite veľkosť podľa Vami zmeraných údajov:

Veľkosť: 35 - 23 cm; 36 - 23,6 cm; 37 - 24 cm; 38 - 24,5 cm; 39 - 25,3 cm;

40 - 26 cm; 41 - 26,5 cm


Atest: EN-20347 - Pracovná obuv, CE - Certifikát zhodyVlastnosti
Typ zdravotné dreváky
Zvršok prírodná koža
Podrážka lipové drevo, protišmyková
Opätok 4 cm (vpredu), 2 cm (vzadu)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!