Kód produktu: BZ110 - Béžová
Dostupnosť: Skladom
39,00€

Dostupné možnosti

Dámska kožená zdravotná obuv s pamäťovou penou MEMORY

Model BZ110 je upevnený pomocou dvoch kožených remienkov s nastaviteľnou šírkou. Ručne šitý zvršok zaručuje vysokú odolnosť obuvi. Podrážka je vyrobená z ľahkého a veľmi pružného materiálu, ktorý eliminuje mikrošoky spôsobené pri chôdzi. Podšívka je vytvorená z kvalitnej prírodnej kože a pena MEMORY sa nachádza priamo pod ňou. Vyššie okraje zaisťujú stabilitu a ochranu chodidla a výhodou obuvi je tiež to, že nedeformuje nožnú klenbu a anatomický tvar nohy zostáva zachovaný. Protišmyková podrážka zaručuje bezpečnosť.

Tento model je vybavený mäkkou anatomicky tvarovanou stielkou, ktorá podporuje priečnu a pozdĺžnu klenbu i prsty. Obuv je vyrobená z najkvalitnejších hladených usní a vytvorená po dlhoročných skúsenostiach pre pracujúcich profesionálov. Odolná, bezpečná a pohodlná obuv, ktorá spĺňa požiadavky európskych noriem pre profesionálnu obuv a ochranu. Sú určené ako zdravotná, pracovná, domáca i vychádzková obuv. Vhodné pre celodenné nosenie!

História peny použitej na výrobu tohto modelu siaha až do roku 1960. Spočiatku používala túto penu iba vesmírna agentúra NASA na zvýšenie bezpečnosti astronautov. Postupom času sa stala dostupnou pre obchodné spoločnosti a používa sa v mnohých oblastiach vrátane výroby matracov a vankúšov. Nedávno našla uplatnenie aj v obuvníckom priemysle. Hlavnou výhodou peny je jej dokonalé prispôsobenie povrchu, s ktorým prichádza do styku, čím poskytuje maximálne pohodlie pri používaní.
Pri chôdzi sa pena MEMORY dokonale prispôsobí tvaru chodidla.


Ako zistíte Vašu veľkosť: 1. Položte nohu na papierový list a obkreslite ceruzkou svoje chodidlo. 2. Zmerajte vzdialenosť medzi najvzdialenejšími bodmi. 3. K nameranej dĺžke pripočítajte 3mm. 4. Určite veľkosť podľa Vami zmeraných údajov:

Veľkosť:
36 - 23,5 cm; 37 - 24 cm; 38 - 25 cm; 39 - 25,5 cm

40 - 26 cm; 41 - 26,5 cm


Výška podpätku: 2 cm
Hrúbka podrážky: 1,5 cm
Šírka obuvi: F - G, možnosť regulácie


Atest: CE - Certifikát zhody, EN-20347 - Pracovná obuvNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!