Kód produktu: MED15 - Čierna
Dostupnosť: Skladom
42,00€

Dostupné možnosti

Dámska kožená zdravotná obuv s amortizačnou vložkou v pätovej časti pre tlmenie nárazov pri chôdzi. Jedinečná amortizačná vložka umiestnená v pätovej časti podošvy tlmí bolesti chrbtice a kĺbov a zvyšuje komfort chôdze. Tento model je vybavený mäkkou anatomicky tvarovanou stielkou, ktorá podporuje priečnu a pozdĺžnu klenbu i prsty. Vyrobené z najkvalitnejších hladených usní. Vytvorené po dlhoročných skúsenostiach pre pracujúcich profesionálov. Odolná, bezpečná a pohodlná obuv, ktorá spĺňa požiadavky európskych noriem pre profesionálnu obuv a ochranu. Sú určené ako zdravotná, pracovná, domáca i vychádzková letná obuv. Vhodné pre celodenné nosenie.


Výhodou obuvi je tiež to, že nedeformuje nožnú klenbu a anatomický tvar nohy zostáva zachovaný. Má tiež dlhú životnosť a nízke obstarávacie náklady.


Vhodné aj pre alergikov. Vyrobené z prírodných materiálov.


Ako zistíte Vašu veľkosť: 1. Položte nohu na papierový list a obkreslite ceruzkou svoje chodidlo. 2. Zmerajte vzdialenosť medzi najvzdialenejšími bodmi. 3. K nameranej dĺžke pripočítate 3 mm. 4. Určite veľkosť podľa Vami zmeraných údajov:

Veľkosť: 35 - 23 cm, 36 - 23,5 cm; 37 - 24,3 cm; 38 - 25 cm; 39 - 25,5 cm;

40 - 26,2 cm; 41 - 26,8 cm; 42 - 27,5 cm


Výška: podpätku: 4,5 cm
Podošva: 2 cm
Šírka obuvi: G


Atest: CLPO - Zdravotná obuv, CE - Certifikát zhody, EN-20347 - Pracovná obuvNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!