Výrobca: Buxa
Kód produktu: TE15 Červené s bodkami
Dostupnosť: Skladom
39,00€

Dostupné možnosti

Tieto elegantné šľapky sú vyrobené z ľahkého lipového dreva a zvršku z pravej dvojitej prírodnej kože, ktorý je k spodnej drevenej časti prichytený vkusnými kovovými nitmi. Kožený opasok, kombinovaný s kovovou prackou, slúži pre lepšie prispôsobenie obuvi k chodidlu. Tvarovanie dreveného spodu zaisťuje v kombinácii s možnosťou regulácie zvršku pevné a pohodlné uloženie chodidla, čo má za následok správne držanie tela a tým zmierňuje bolesti chrbtice a kĺbov.

Pozdĺžne tvarovaná klenba napomáha tvarovaniu plochých nôh. Prevýšenie päty oproti prstom o 1,5 cm, s kombináciou s priečnym prehĺbením päty, zaisťujú pevné usadenie chodidla. Vlastnosti dreva a kože zabezpečujú dobré sanie potu, čím sa nohy nezaparujú. Výhodou drevenej obuvi je tiež to, že nedeformuje nožnú klenbu a anatomický tvar nohy zostáva zachovaný. Majú tiež dlhú životnosť a nízke obstarávacie náklady.

Vhodné sú aj pre alergikov. Sú vyrobené z prírodných materiálov.

Ako zistíte Vašu veľkosť: 1. Položte nohu na papierový list a obkreslite ceruzkou svoje chodidlo. 2. Zmerajte vzdialenosť medzi najvzdialenejšími bodmi. 3. K nameranej dĺžke pripočítate 3 mm. 4. Určite veľkosť podľa Vami zmeraných údajov:

Veľkosť: 35 - 22,2 cm; 36 - 23 cm; 37 - 23,7 cm; 38 - 24,4 cm; 39 - 25 cm;
40 - 25,7 cm; 41 - 26,3 cm; 42 - 27 cm

Zvršok: pravá prírodná dvojitá koža
Podrážka: lipové drevo
Výška: podpätku: 4 cm

Vlastnosti
Typ zdravotne drevaky
Zvršok prírodná koža
Podrážka lipové drevo
Opätok 4 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!