Výrobca: Buxa
Kód produktu: OD15 Biele
Dostupnosť: Skladom
36,00€

Dostupné možnosti

Tieto elegantné sandále sú vyrobené z ľahkého lipového dreva a zvrška z pravej dvojitej prírodnej kože, ktorý je k spodnej drevenej časti prichytený vkusnými kovovými nitmi. Kožené pásiky so suchým zipsom zabezpečujú prispôsobivé a pohodlné upevnenie obuvi k nohe. Tvarovanie dreveného spodku poskytuje v kombinácií s možnosťou regulácie zvršku pevné a pohodlné uloženie chodidla, čo má za následok správne držanie tela. Pozdĺžne tvarovaná klenba napomáha tvarovaniu plochých nôh. Prevýšenie päty oproti prstom o 4 cm s kombináciou s priečnou priehlbinou päty zaisťujú pevné usadenie chodidla. Vlastnosti dreva a kože poskytujú dobré sanie potu a tak sa nohy nezaparujú.

Dreváky sú vyrobené z kvalitnej prírodnej kože, ktorá zaisťuje jednoduchú údržbu a trvanlivosť. Ich anatomický tvar umožňuje pohyb po dobu niekoľkých hodín bez pocitu únavy. Výhodou drevenej obuvi je tiež to, že nedeformuje nožnú klenbu a anatomický tvar nohy zostáva zachovaný.

Vhodné sú aj pre alergikov. Sú vyrobené z prírodných materiálov.

Ako zistíte Vašu veľkosť: 1. Položte nohu na papierový list a obkreslite ceruzkou svoje chodidlo. 2. Zmerajte vzdialenosť medzi najvzdialenejšími bodmi. 3. K nameranej dĺžke pripočítate 3 mm. 4. Určite veľkosť podľa Vami zmeraných údajov.

Veľkosť: 35 - 22,8 cm; 36 - 23,4 cm; 37 - 24,3 cm; 38 - 24,8 cm; 39 - 25,4 cm; 40 - 26 cm; 41 - 26,5 cm; 42 - 27,1 cm

Zvršok: prírodná koža
Podrážka: lipové drevo, protišmyková
Výška: podpätku: 7 cm

Vlastnosti
Typ elegantné dreváky
Zvršok prírodná koža
Podrážka lipové drevo, protišmyková
Opätok 7 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!