Výrobca: Buxa
Kód produktu: KPU2 Biele s mini kvietkami
Dostupnosť: Skladom
36,00€

Dostupné možnosti

Zdravotné odpružené šľapky KPU2 sú zhotovené z prírodného dreva a vysoko kvalitnej prírodnej kože pokrytej špeciálnym filmom, ktorý výrazne uľahčuje čistenie a údržbu.

Podrážku odpružených drevákov tvorí lipové drevo a špeciálna tlmiaca hmota, ktorá absorbuje nárazy vznikajúce pri chôdzi. Keď noha dokročí na zem, vzniká nárazová vlna. Táto nárazová vlna putuje nohami nahor do dolnej časti chrbtice, kde spôsobuje bolesti. Použitie odpruženej podrážky zaručí Vašim nohám maximálne pohodlie v priebehu celého pracovného dňa.

Spodná časť drevákov sa skladá z dvoch vrstiev. Horná polovica drevákov je vyrobená z lipového dreva, ktorá má zdravotné vlastnosti a jej anatomický tvar poskytuje úľavu Vašim nohám. Dolná časť podrážky je vyrobená zo syntetického materiálu, špeciálnej protišmykovej gumy, ktorá poskytuje podporu pri chôdzi bez ohľadu na typ podlahy. Dreváky na gumovej podrážke sú veľmi ľahké oproti tradičným drevákov.

Vlastnosti dreva a kože zaisťujú dobré sanie potu čím sa nohy nezaparujú. Výhodou drevenej obuvi je tiež to, že nedeformuje nožnú klenbu a anatomický tvar nohy zostáva zachovaný. Majú tiež dlhú životnosť a nízke náklady na starostlivosť o obuv.


Ako zistíte Vašu veľkosť: 1. Položte nohu na papierový list a obkreslite ceruzkou svoje chodidlo. 2. Zmerajte vzdialenosť medzi najvzdialenejšími bodmi. 3. K nameranej dĺžke pripočítate 3 mm. 4. Určite veľkosť podľa Vami zmeraných údajov:

Veľkosť: 35 - 22,5 cm; 36 - 23,3 cm; 37 - 24 cm; 38 - 24,5 cm; 39 - 25,2 cm;
40 - 25,8 cm; 41 - 26,4 cm; 42 - 27,1 cmVlastnosti
Typ Zdravotné dreváky
Zvršok Pravá prírodná koža
Podrážka lipové drevo, protišmyková
Opätok 4,5 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!